چیگل

چیگل زیرساخت کشور جمهوری اسلامی ایران برای نمایه سازی (Indexing) و معرفی، فروش و صادرات کالای ایرانی در جهان می باشد. تمامی خدمات و امکانات مورد نیاز اعضای زنجیره تامین کالاهای ایرانی را در هر مقیاس کسب و کاری که باشند برای فروش الکترونیکی و صادرات خرد و کلان کالای ایشان در سراسر جهان، فراهم می آورد. منبع یابی و تامین و تدارکات مواد اولیه مورد نیاز ، ارایه خدمات حمل و توزیع، نگهداری و حفاظت، بسته بندی، کنترل کیفی و بازرسی، استانداردسازی و نیز ارایه خدمات ارزش افزوده در حوزه بازار و تحلیل رقبا و هر نوع خدمتی که بتواند توان رقابت و صادارت تامین کننده کالای ایرانی را توسعه دهد، در ماموریت سازمانی چیگل قرار می گیرد. مبنای ارایه کلیه خدمات در چیگل، تشکیل زنجیره تامینی قوی و متشکل از بهترین تامین کنندگان خدمات مذکور در هر حوزه است.ا

14 Replies to “چیگل”

 1. سلام .چگونه میتوانیم در زمینه صادرات مبل استیل با شما همکاری داشته باشیم.و معیارها و استاندارد های مهم و اجباری در صادرات مبلمان چیا هستن؟و اینکه آیا صادرات مبلمان معقولانه میباشد؟

 2. سلام و عرض ادب
  مهرابیان هستم ارادتمند تمام دوستداران هنر صنایع دستی بومی و محلی

  کمپین حمایت از هنرمندان و صنایع دستی قوچان

  هدف از تشکیل این کمپین ایجاد یک فضای دوستانه و مشارکتی برای پیگیری مشکلات و نیازمندی های هنرمندانی که در زمینه ساخت صنایع دستی و بومی و محلی و ساخت انواع ابزار موسیقی محلی نقش مهمی را در نشان دادن فرهنگ و اصالت بومی شهرستان قوچان ایفا میکنند.

  ولی متاسفانه بدور از هرگونه تبلیعات و توجه و متاسفانه بدلیل عدم حمایت مسوولان مرتبط و بدور از هرگونه حمایت بخش خصوصی و … در کارگاههای سنتی خود مشغول فعالیت هستند

  https://t.me/joinchat/B8tNTkGTjOojSFtsqoNFiQ

  از هنرمندان و دوستداران هنر صنایع دستی و سازنده آلات موسیقی و آثار بومی محلی خواهشمندیم ما را در این مشارکت یاری فرمایند

 3. با سلام ایده این کاری رو که شما میخواهید انجام بدید من در سال ۹۴ داده بودم واین کار شما یه دزدی اشکار است . مدارکش موجوده پیگیری قانونی میکنم .

  1. سلام جناب عباس نژاد
   تحقیقات ثابت کرده است که شما در هر لحظه ای که به موضوعی فکر میکنید 17 تا 19 نفر دیگر در دنیا همزمان به همان موضوع فکر میکنند و دلیل نمی شود هر کاری که شما به آن فکر کرده اید بقیه از شما دزدیده باشند. اداره مالکیت معنوی وظیفه رسیدگی به این امور را دارد که چیگل در آن جا با همین موضوع ثبت شده است. با لینک زیر میتوانید سرچ بفرمایید:
   http://ip.ssaa.ir/BSigns/search.aspx
   در ضمن جناب عباس نژاد در دنیا ایده بسیار فراوان است، هر انسانی هزاران ایده و آرزو در سر دارد برای انجام دادن و کسانی موفق هستند که برخیزند و آرزوهایشان را عملی کنند. انسان ها خیلی بخواهند هنر کنند وقت و انرژی برای عملی کردن ایده های خود میگذارند نه ایده و فکر دیگران.
   پیروز باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *